Ota yhteyttäX


Tai soita myyntiimme

044 971 0134

Yhteystiedot

Ota yhteyttä suoraan meihin tai jälleenmyyjiimme.

mika-taskinen.jpg

MYYNTI
sales-lang-fi.pngsales-lang-en.png

Mika Taskinen

mika.taskinen@rapko.fi
Puh. 044 971 0134
LAHELA

markus-niemi.jpg

MYYNTI
sales-lang-fi.pngsales-lang-en.png

Markus Niemi

markus.niemi@rapko.fi
Puh. 040 720 6271
PIRKKALA

ari-petajistoi.jpg

MYYNTI
sales-lang-fi.pngsales-lang-se.png

Ari Petäjistö

ari.petajisto@rapko.fi
Puh. 044 981 2323
PIRKKALA

hannu-simola.jpg

MYYNTI
sales-lang-fi.png

Hannu Simola

hannu.simola@rapko.fi
Puh. 0400 863 578
PIRKANMAA

juha-leino.jpg

MYYNTI
sales-lang-fi.pngsales-lang-en.png

Juha Leino

juha.leino@rapko.fi
Puh. 0400 151 656
KYMENLAAKSO, ETELÄ-KARJALA, ETELÄ-SAVO, POHJOIS-SAVO

person-dummy.jpg

MYYNTI
sales-lang-fi.pngsales-lang-se.pngsales-lang-en.png

Markku Sundström

markku.sundstrom@rapko.fi
Puh. 044 308 6944
UUSIMAA, KANTA-HÄME, PÄIJÄT-HÄME, KESKI-SUOMI

markku-sallyla.jpg

MYYNTI
sales-lang-fi.png

Markku Sällylä

markku.sallyla@rapko.fi
Puh. 050 348 6255
VARSINAIS-SUOMI, SATAKUNTA, LOHJA, RAASEPORI

erkki-korkalainen.jpg

MYYNTI
sales-lang-fi.png

Erkki Korkalainen

erkki.korkalainen@rapko.fi
Puh. 0400 927 920
POHJOIS-POHJANMAA

juha-pynnonen.jpg

MYYNTI
sales-lang-fi.png

Juha Pynnönen

juha.pynnonen@rapko.fi
Puh. 040 935 1183
UUSIMAA

jukka-ojanen.jpg

ASENNUS

Mepora Oy
Jukka Ojanen

jukka.ojanen@rapko.fi
Puh. 0400 533 569

 

 

RAPKO OY

Hernemäentie 57
04330 LAHELA

Y-tunnus: 2102549-3

 

Varasto
Laaksotie 35
01390 VANTAA

 

Hankkija jälleenmyynti

Kari Lehtiniemi, Myyntipäällikkö
Oiva Rissanen, Kuopio
Lauri Järvinen, Tampere
Turkka Lampola, Turku

etunimi.sukunimi@hankkija.fi


Rapko runkojärjestelmä tarjouskyselyt voi lähettää Hankkijaan